Kınık Belediyesi Logo
Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler dilerim...
Dr. Sadık Doğruer - Kınık Belediye Başkanı

Balkan Rumeli Buluşması Külliye’de Gerçekleşti

Balkan Rumeli Buluşması Külliye’de Gerçekleşti

23.03.2017 Perşembe günü yapılan Balkan Rumeli Buluşmasında Batı Trakya Türkleri Soma Şubesi 3 otobüs toplam 135 kişi ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne ziyarete gitti.
Başkan Dr. Sadık Doğruer de bu ziyarete eşlik ederek vatandaşlarla Ankara’da buluştu.
Organizasyona kalabalık ekip olarak katılan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği olan Soma Şubesi Başkanı Mehmet Akın yaptığı açıklamada ‘Cumhurbaşkanımızın ev sahipliğinde yapılan Balkan Buluşmasına güzel bir katılımla katılarak bizden beklentisi olan Genel Merkezimizin beklentisini boşa çıkarmadık ve Balkan Buluşmasında Batı Trakya Türklerini en iyi şekilde temsil ettik. Ankara’ya gidişimizde bizleri yalnız bırakmayıp destek olan Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer, Derneğimiz üyeleri Kınık Balkanlılar Derneği Başkanı Hasan Öktem’e teşekkürlerimi sunarım.’ dedi.
Belediye Başkanımız Dr. Sadık Doğruer ise yaptığı açıklamada ‘Balkan Rumeli buluşmasına Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Soma Şubesi olarak 2 Otobüs 90 kişi olarak katılım sağladık Batı Trakyalı Hemşehrimiz olan Çalışma ve Sosyal Güvenli Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu ile Ankara SGK Vilayet evinde görüşüp kendisini Kınık ilçemize davet ettik Bakanımız daveti kabul edip en kısa zamanda ilçemize gelme sözü verdi Kınık Belediyesi olarak gerek Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği gerek diğer derneklere her türlü yardım ve desteği yapmaya hazırım.’ dedi.

 

Güncel Haberler ‘Kınık Prestij Yolu’ Hayata Geçiyor
Etkinliklerimiz İlk Karne Heycanı