Kınık Belediyesi Logo
Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler dilerim...
Dr. Sadık Doğruer - Kınık Belediye Başkanı

Başkan Öğrencilerle Buluşuyor

Başkan Öğrencilerle Buluşuyor

Lise son sınıf öğrencileri ile Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesinde bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Sadık DOĞRUER Öğrencilerimizin kariyer planlaması ve Trafikte Motosiklet Kaskının önemini anlattı.

Motosiklet kullanan öğrencilerin trafikte kask kullanımın öneminden bahsetti.En ufak bi kazada bile kask kullanmadıkları takdirde kafa tasını çarpan öğrencilerin kurtulma oranının düşük olduğunu ve kaskın hayatlarını kurtaracağını anlattı.Konuşmasının sonunda motosiklet kullanan öğrencilere kask dağıtan Belediye Başkanımız kaskları kullanmaları için öğrencilerden söz aldı.

Kariyer planlamasında öğrencilerin hangi meslekleri seçeceği hakkında konuşma yapan Dr. Sadık DOĞRUER kendisininde ilk sınava girdiğinde kazanamadığını ve ikinci sene daha programlı ve daha istekli bir şekilde sınava hazırlanıp kazandığını anlattı.Öğrencilere hangi bölümleri istediklerini soran Belediye Başkanımız öğrencilerin verdiği cevaplara göre mesleklerin zorluklarını ve kolaylıklarını anlattı.Sınava öğrencilerin özverili ve programlı bir şekile çalıştıklarında istedikleri bölümü kazanacağını anlatan Dr. Sadık DOĞRUER tüm öğrencilere başarılar diledi.

 

Güncel Haberler Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketi Kınık Şubesi Açıldı
Etkinliklerimiz Kınık Belediyesi 2. Craftİstanbul El Sanatları Fuarı’nda