Kınık Belediyesi Logo
Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler dilerim...
Dr. Sadık Doğruer - Kınık Belediye Başkanı

Belediyemiz Yeni Ambulanslarına Kavuştu

Belediyemiz Yeni Ambulanslarına Kavuştu

İlçemizde bulunan yatalak hastaları Bergama ve İzmir’deki hastanelere götürmek için sıfır kilometre ambulanslarına kavuştu.
Hayırsever iş adamı Mithat Öztüre tarafından satın alınan ambulans düzenlenen törenle Kınık Belediye başkanlığına teslim edilerek hizmete girdi. Törene Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Kınık Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Gezer, Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Etyemez, Hayırsever İş Adamı Mithat Öztüre, Emniyet Müdürü Vekili Ahmet Ordu, Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Himmetoğlu katıldı. Yapılan duanın ardından kesilen kurbanın kanı ambulansın plakalarına sürüldü. Daha sonra Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sözer ve diğer protokol üyeleri ambulansı inceledi. Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer Ambulansı Belediye Başkanlığına hediye eden İş Adamı Mithet Öztüre’nin tansiyonunu ölçtü.
Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer yaptığı konuşmada ‘Kınık Belediyesi olarak haftanın 5 günü 27 kişilik midibüs ile Kınık’lı hemşehrilerimizi İzmir’de bulunan Eğitim ve Üniversite hastanelerine ücretsiz olarak götürüp muayenelerini yaptırıp tekrar Kınık’a getiriyoruz.Ayrıca midibüs ile seyahat edemeyecek olan Hastaları hasta nakil ambulansları ile İzmir’e götürüyorduk Hayırsever İş Adamımız Mithat Öztüre’nin Kınık Belediyesine bağışladığı son model ambulans ile yatalak hastalarımız daha sağlıklı bir şekilde İzmir’e gidip gelecektir Ben Mithat amcamıza çok teşekkür ediyorum’dedi.
Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer İş Adamı Mithat Öztüre’nin tansiyonunu ambulans içerisinde ölçerek Ambulansla sembolik olarak hasta nakli gerçekleştirdi.

IMG_4676

IMG_4671

IMG_4642

Güncel Haberler Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketi Kınık Şubesi Açıldı
Etkinliklerimiz Kınık Belediyesi 2. Craftİstanbul El Sanatları Fuarı’nda