Kınık Belediyesi Logo
Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler dilerim...
Dr. Sadık Doğruer - Kınık Belediye Başkanı

Yatırımcılar Kınık’ta Buluştu

Yatırımcılar Kınık’ta Buluştu

Kınık Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Toplantısı Gerçekleşti
Toplantıya Kınık Kaymakamı Erol Türkmen, Belediye Başkanımız Dr. Sadık Doğruer, İzmir Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Murat Çelik ve yetkilileri, Kınık OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Kınık OSB Bölge Müdürü Mert Ali Işık ve Kınık Organize Sanayi Bölgesinde yatırım yapan ve parsel satın alan yatırımcılar Melih Dirin (Dirinler Döküm), Ufuk Yücel (Teknopak Plastik), Hüsamettin Ekmekçioğlu (Yıldız Yangın), Enver Olgunsoy (Olgunsoy Laboratuvar), Yaşar Özkan (Yaşaroğlu Otomotiv), Raşit Ürper (İz Granit), Orhan Timurhan (Kocaer Haddecilik),Mehmet Aslanoğlu (Memas Çelik Kapı), Ahmet Açıkgöz (RNK Gıda), Serdar Yakar (Güventürk Yapı), Atakan Kutluk (Güngör Enerji) Nail Fatih Aracı (Aracılar Matbaa), Okan Yakan (Albacore Madencilik), Oğuz Göher (Ege Pamuk) katıldı.
Kınık Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda Kınık OSB talepleri ve yatırımlar hakkında atılması gereken adımlar konuşuldu.
İZKA Yatırım Destek Ofisi yetkilileri Kınık OSB’de yapılacak yatırım ve destek konuları hakkında bilgi verdi.
Belediye Başkanımız Dr. Sadık Doğruer yaptığı konuşmasında ‘Kınık’ımızın gelişmesi, istihdamın arttırılması için bizim için büyük önem teşkil eden Kınık OSB’ nin daha cazip hale gelmesi için Kınık OSB Yönetim Kurulu ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.’
Toplantının ardından Yatırımcılar ve İlçe protokolü Kınık Organize Sanayi Bölgesinde İz Granit ve Teknopak Plastik fabrikalarını ziyaret ettiler.

Güncel Haberler Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketi Kınık Şubesi Açıldı
Etkinliklerimiz Kınık Belediyesi 2. Craftİstanbul El Sanatları Fuarı’nda