Kınık Belediyesi Logo
Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler dilerim...
Dr. Sadık Doğruer - Kınık Belediye Başkanı

İlçemizde Doğalgaz Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

İlçemizde Doğalgaz Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

İlçemizde yapımı devam eden doğalgaz çalışmalarında bir adım daha atıldı. Yayakent Mahallesinde yapılan Basınç Düşürme ve Yükseltme istasyonu tamamlandı. Ayrıca Kınık’ın Merkez Mahalleleri ile Poyracık ve Yayakent mahallelerinin çeşitli yerlerine monte edilecek olan regülatörlerin montajına başlandı.
Belediye Başkanı’mız Dr. Sadık Doğruer yaptığı açıklamada ‘Kınık için son derece önem taşıyan Doğalgaz için bir aşama daha tamamlandı. Önümüzdeki yıl hem konutlarımızı ucuz enerji olan doğalgaz ile ısıtacağız hemde doğalgazın Kınık Organize Sanayi Bölgesine gelmesiyle kurulacak olan fabrikalar ile gençlerimiz işsizlikten kurtulacak ve ilçemize katma değer sağlamış olacağız. Mart ayında Kınık Hükümet Konağı Belediye Binası ve birkaç konut ve iş yerinde doğalgaz kullanımı başlayacak. Haziran ayı itibariyle normal abone bağlantıları başlayacak ve Eylül ayına kadar tüm Kınık halkı ucuz enerji olan doğalgaz 1

doğalgaz 2

doğalgaz 3http://kinik.bel.tr/wp-content/uploads/doğalgaz-4.jpgdoğalgazı kullanmaya başlamış olacak. Kınık’a hayırlı olsun’dedi.

Güncel Haberler Fatih Mahallesi 205 Adada Bulunan Arsa; 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi Gereği Açık Teklif Arttırma Usulü İhalesi Neticesinde Satışı Yapılacaktır.
Etkinliklerimiz KINIK’TA ORMANCILIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BİSİKLETSEVERLER BİRARAYA GELDİ